Facebook Fanbox 1.5.x.0

Aktuálne
Kamaráti Žabiaci

Bábky v nemocnici radi pomáhajú svojimi divadlamí. Kamaráti Žabiaci potešili aj malých pacientov 7.novembra. Naozaj sa vybláznili pod vodou aj nad vodou...Hanka Grančičová a Jana

 
Piešťany

Čo sa tu deje s ilustráciami, je nádhera!

Marka Míková je česká bábkoherečka, ktorá do Piešťan prišla so svojou kolegyňou Hankou Grančičovou predviesť divadelnú dramatizáciu obľúbených rozprávok. Venuje sa rôznym činnostiam. Všetko, čo robí, robí s nadšením: spieva, hrá, tancuje, rozpráva. Tak aj odpovedala na naše otázky.

Počúvajúc reakcie detí počas Vášho vystúpenia, pripomenula som si názov úspešnej českej rozprávky, ktorú vďaka vianočným programom každý rok vidíme, je to rozprávka Jak se budí princezny. Vy ste v nej hrali rolu princeznej Ruženky. Dnes spolu s kolegyňou Hankou Grančičovou ste prebudili do života stovku detí vďaka Vášmu veselému hudobnému programu.

(smiech) To je pravda!

Čítať celý článok...
 
FEBRUAR na Kramáre

Streda 17.2. bola zase dňom, kedy sme navštívili deti na kramároch, na neurológii, psychiatrii a chirurgii.

Po dlhšom čase sa ku mne pridal Maťko Žák aj s jeho  kufríkovým divadlom a magickým kuzelníckym čislom
Čítať celý článok...
 
Ahojte!
Pondelok, 01 Február 2016 21:53

Streda na Kramároch sa nebola ako každá iná. Stala sa hravejšou a spevavejšou, pretože k nám nakukli priáteľky herečky Marka a Granka z Prahy.
Marka s hudobníčkou Jankou išli za deťmi na psychiatrické ddelenie a boli s radosťou prijaté.
My s Grankou sme na chyrurgicku dvojpostelovú izbičku prilákali ďalšie tri deti. Deťurence boli prekvapené českej pesničke prší prší jen se leje... a zrazu sa otvorila ambulancia Africkej nemocnice: žirafe pán doktor vyliečil bruško, kolibríkovi zo zobáčika vytiahla pavúčika slečna sestra a nebezpečného leva bolel zub.
Ahojte, naschledanou, příšte!volali GRANKA  a Marka a odchadzali autobusom smer Praha. A h o j t e voůaůo Janka a Jana a ostali v Bratislave.
Dňa 27.1.2016

 
Rok 2016 začínáme zase spolu!
Nedeľa, 31 Január 2016 19:43
Ve středu 27.1.2016 se opět sešly Bábky i Loutky v nemocnici v Bratislavě na Kramáre. Byla to Janka Segešová, Marka Míková, Jana Tothová a Hana Grančičová. Hrály jsme na psychiatrii, neurologii, onkologii, ortopedii, ORL a chirurgii. Zpívaly jsme slovensky i česky, hrály příběh Tam, kde žijí divočiny a obvyklé Žabáky a potěšily spoustu dětí. Všude se na nás sestřičky usmívaly a těšily se, že jsme dorazily. Tak ať už vás v té nemocnici nevidíme! A ať jste všichni zdraví, jako ryby! Marka a Tornádo a Granka a Janka
 
August 2015
Štvrtok, 03 September 2015 11:53

Aké bolo pre nás s Jankou vzácne, keď sme po 6 týždňoch znovu navštívili našich veselých kamarátov na Kramároch.Potešili sme sa s Uršulou, Filipom a Júliou s kožného oddeleniaa piesňami z letných táborov sme im "predlžili" prázdniny.  Ach, ako bolo našemu psíčkovi dobre až ľúbivo, keď sa deti z očného oddelenia.Simonko,Adélka, Danka ,Natalka, pustili škrabkať jeho u š k á - aj keď ich mačička  upozorňovala na jeho neposedné blšky. Všimli sme si s Jankou malú školáčku s mamičkou, ktora bola.pred operáciou. A tak dostali od nás silný "náboj radosti". A tak nás presvedčila naozaj hodnota a zmysel účinkovania Bábok v nemocnici

Do skorého vyliečenia...deťúrence !

Janka a Jana
 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Dopredu > Koniec >>

Stránka 1 z 9

Podporte našu medicínu.

cez portál www.dakujeme.sk prostredníctvom online prevodu.

Môj dar:Ďakujeme.sk

Joomla Templates by JoomlaShack.com
„Pes, kterého uzdravíš, tě nikdy nekousne. To je hlavní rozdíl mezi zvířetem a člověkem.“ Mark Twain