Pomôžte Bábkam v nemocnici

Pomôžte OZ Bábkam v nemocnici, aby sme častejšie mohli pomáhať úsmevom našim malým pacientom.

Ak ste zamestnanec

Požiadajte svojho zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania najneskôr do 15. 2. príslušného roka. Zamestnávateľ Vám po vykonaní zúčtovania vystaví Potvrdenie o zaplatení dane. Vyplňte formulár Vyhlásenie o poukázaní 2 % dane a doručte ho osobne alebo poštou na daňový úrad v mieste Vášho bydliska, najneskôr do 30.4. daného roka.

 

Ak ste fyzická osoba, ktorá si daňové priznanie podáva sama

Vyplňte daňové priznanie, vypočítajte si 2 % z dane z príjmov fyzickej osoby, ktoré môžete poukázať iba jednej organizácii. Minimálny príspevok pre organizáciu je 3,32 €. Pri vypĺňaní daňového priznania je potrebné uviesť údaje o organizácii:

Bábky v nemocnici, Občianske združenie

Hagarova 2550/19, 83151 Bratislava

IČO: 42180805

Číslo účtu nepotrebujete, pretože darované finančné prostriedky prevádza na náš účet priamo príslušný daňový úrad. Vy platíte celú daň svojmu daňovému úradu.

Vami poukázaná suma bude na účet organizácie prevedená do 90 dní. Vyplnené daňové priznanie je potrebné doručiť na daňový úrad v mieste Vášho bydliska do 31.3. a zároveň v tomto termíne zaplatiť daň z príjmov.

Ak ste pravnická osoba

Právnické osoby môžu poukázať 1,5% (2%) z dane aj viacerým prijímateľom, minimálna výška v prospech jedného prijímateľa je 8,30 €

Naša registrácia

Dve percentá z dane na Pravda.sk

 

.

Podporte nás

cez portál www.dakujeme.sk prostredníctvom online prevodu.


Môj dar:Ďakujeme.sk
Joomla Template Tutorial at JoomlaShack