Guestbook
Title *
Name *
E-mail
Content *
Image Verification * Captcha ImageReload Image
   
 

Mirka Hrušková: Ďakujem, že robíte to čo robíte.

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či sa nechystáte na 1. detskú na Kramáre. Na dojčatách je opäť moja láska, momentálne s tatinom, kedže aj ja som chorá doma. Je metabolička a momentálne na infúzke, už celá dopichaná :(  

Je tam teraz dosť detí, i metabolikov, ktorí sa tam stretávame častejšie. Síce je ešte maličká (1,5 roka) ale si myslím, že by to bolo pekné spestrenie a oživenie a určite by sa deti tešili spolu s vami.

Ďakujem, že robíte to čo robíte. Je to super, že sa nájdu takí obetaví ľudia. Držím palce, nech máte veľa síl a energie, ako i podporovateľov.

Friday, 03 December 2010

Lucia Kralovičová: Cením si že môžem byť s Vami

Ahojte, som rada že môžem prísť s bábkami za Vami. Minulý týždeň 17.novembra mi bolo cťou navštíviť deti na oddelení onkohematológie- Jožka, Mária a Lenku a deti na ortopédii, ktoré spravili perfektnú sviatočnú atmosféru!Najprv som sa bála, že mi bude v nemocnici smutno, ale zistila som, že mi bolo naopak veselo!

Tak niekedy nabudúce!

Lucia

Monday, 22 November 2010

Martina ( This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it ): Prečo?

Dobrý deň, chcem sa opýtať prečo sú bábky iba v Bratislave a Nitre? Myslím si, že je to súper aktivita a mala by byť všade aby pomohla všetkým deťom!!!!

Friday, 05 November 2010

Michaela Slobodová : Ďakujeme

stretla som vás na Kramároch, keď som bola za svojou dcérkou na neurológii. Moc ďakujem za poctivú a veľmi potrebnú prácu. Priniesli ste deťom do nemocnice slniečko.

Tuesday, 26 October 2010

Katka ( This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it ): bábky

Dobrý deň, ja by som Vás chcela poprosiť, ako a kde sa dostávajú tie bábky, za odpoveď veľmi pekne ďakujem, pošlite mi ju na môj e- mail.

Monday, 18 October 2010

 

Display Num 
Powered by Phoca Guestbook

FB_logo Follow us on Instagram youtube_1

 

 

Podporte nás práve teraz

kartou alebo on-line prevodom

.

Free Joomla Templates: by JoomlaShack.com